Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tanečníci z TS Eles svým vystoupením finančně podpořili nemocného Pepíčka

date_range 12.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

Taneční skupina Eles každým rokem pořádá akci Vánoční Elesshow. Je to den kdy si děti zpříjemní vánoční svátky tancem, zábavou či časem stráveným se svými kamarády a rodinou. Tento rok se poprvé rozhodli, že by rádi svým tancem potěšili nejen své blízké, ale taky by chtěli finančně podpořit Pepíčka Šimoníka a jeho rodinu. Pepíček trpí autismem se středně těžkou mentální retardací, kdy je odkázán na pomoc jiných. „Jsme rádi, že jsme mohli výtěžek z této akce předat jeho rodině. Výtěžek činil krásných 19 500 Kč. Chceme tedy prostřednictvím tohoto článku upřímné všem poděkovat, kdo se akce zúčastnil a přispěl k dobré věci. Děkujeme za to, že jste přišli a pomohli těm, kteří tu pomoc velmi potřebují. Velké Díky,” uvedla za TS ELES Marcela Krahulcová.

 

Ohlédnutí za podzimní ligou TS ELES

 

Děti čekalo několik soutěží v kategoriích duo, solo a v malých skupinách. Protože se jim úspěšně dařilo, probojovali se na Mistrovství ČR v Plzni. Taneční skupina se může pyšnit tím, že jejich členky jsou Mistryně ČR v kategorii Duo Mini nebo 2. vícemistryně v kategorii Malá skupina Mini. Na mistrovství se probojovali i sólistky, dueta a malá skupina dětí.

 

Mistryně ČR v kategorii Duo Mini, foto: TS ELES

Momentálně se taneční skupiny připravují na další jarní sezónu velkých formací. „Ještě je čeká několik těžkých a náročných tréninků, soustředění, kde se pracuje a piluje každý detail choreografie. Doufáme, že i tato sezóna bude opět úspěšná a zakončená Mistrovství ČR v Praze,” upřesnila Marcela Krahulcová.

 

„Děkujeme všem, kdo nás podporuje a jakýmkoliv způsobem nám pomáhá,” dodala Marcela Krahulcová. TS Eles vás zve na taneční soutěž O Valašský Klobouk, který se koná 17. 3. 2019 ve Sportovní hale Slavičín.

 

-red+tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi