Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Máte rádi tanec, dobré jídlo a pití?

date_range 07.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK

To vše Vám splní GALA ples, který se uskuteční 15. 2. 2019 v KD Brumov-Bylnice.

 

Kdo ještě nepoznal kuchařský um Josefa Kozubíka, který má své pevné zázemí v Restauraci Gusto, má možnost vyzkoušet jeho umění a prožít kulinářské hody právě na tomto plese.

 

Vaše jazýčky okusí hovězí tatarák s červenou cibulkou a řeřichou, telecí kuličky v sezamu, grissini s parmskou šunkou, mozzarellové špízy a dezerty v podobě sýrů, zeleniny a ovocných chuťovek. Co dalšího skrývá tento kuchař, Vám neprozradíme… Přijďte se přesvědčit sami.

 

Nemyslete si, že budeme jen jíst, budeme také pít a to zejména v baru, který bude zaměřen na velký výběr rumů, např. Diplomatico Rum Reserva Exclusiva 12 y. o. , Capitan Bucanero Elixir, Mount Gay 1703 Black Barrel a další. Nezůstaneme jen u rumů, ladným krokem dotančíme do cocktail baru a dáme si třeba Mojito a Sex on the beach.

 

 

Cafe bar nabídne kvalitní kávy značky Lavazza, vinný bar ukáže nabídku z Valtic v podobě červeného a bílého vína, pro dámy bude připraveno víno růžové a také nezapomeneme na klasický bar, kde najdeme běžný sortiment.

 

Zajímavostí je to, že na každém stole najdou hosté drobné občerstvení a 0,5l vody/osoba.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi