Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Miss OK 2019 má semifinalistky Zlínského kraje

date_range 12.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

O semifinalistkách Miss OK 2019 Zlínského kraje je již rozhodnuto! Na castingu se předvedly uchazečky, z nichž vzešla desítka semifinalistek 6. ročníku Miss OK pro Zlínský kraj. Je mezi nimi budoucí celková vítězka Miss OK 2019?

 

Zlínský casting Miss OK 2019 se konal v sobotu 9. února na Hotelu Baltaci Atrium. Na dívky čekala odborná porota, ve které zasedli například účastník Česko Slovensko má talent Adam Hobza, loňské finalistky a vítězky Miss OK Nelly Urbánková, Barbora Skývová a samozřejmě ředitel soutěže Roman Štěpánek.

 

Castingem provázel a dívky povzbuzoval moderátor Frekvence 1 a Auto Moto Revue Petr Šimek. Všechny dívky nejprve postupně předstoupily před porotu a představily sebe i školu, na které studují. Poté následovala oblíbená promenáda v plavkách a casting dívky zakončily rozhovorem s porotou.

 

„Výběr semifinalistek byl opět těžký, ale nakonec se nám podařilo vybrat desítku opravdu krásných dívek. Ještě nás čekají dva castingy, a to v Plzni a v Brně, na které se také velmi těším,” pochvaloval si ředitel soutěže Roman Štěpánek.

 

 

Vybranými semifinalistkami zlínského castingu se staly tyto dívky:

 

Daniela Jordánová – Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
Thúy Linh Trinh – AHOL – Střední odborná škola
Barbora Siváková – Střední hotelová škola Kroměříž
Sabina Valigurová – Masarykovo gymnázium Vsetín
Adriana Vrágová – Střední zdravotnická škola Brno, Merhautova
Diana Paravanová – Gymnázium Otrokovice
Elena Nedoklanová – Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž
Nikola Saňáková – Gymnázium Šumperk
Zuzana Škopíková – Gymnázium Uherské Hradiště
Viola Muchová – Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
Kristýna Rečková (náhradnice) – Střední škola Kostka s.r.o., Vsetín

 

Miss OK 2019 je 6. ročníkem soutěže krásy, která se od loňského roku koná na téměř celé Moravě a letos poprvé se rozrůstá i do Čech! Miss OK 2019 se tedy uskuteční celkem ve čtyřech krajích ČR, a to v Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském a Plzeňském kraji. Další casting čeká studentky středních škol z Plzeňského kraje, který se uskuteční v pátek 15. února v Obchodním centru Plzeň. Poslední casting čeká dívky z Jihomoravského kraje, a to hned v neděli 17. února v Semilassu v Brně.

 

Po castinzích čekají dívky krajské semifinálové galavečery, z nichž vzejdou finalistky závěrečného galavečera, které svedou souboj o titul královny středních škol – Miss OK 2019. Finálový galavečer se uskuteční 1. června v krásných prostorech mikulovského zámku.

 

Foto: MISS OK

 

Dívky ze středních škol se ještě stále mohou hlásit na stránce www.missok.cz nebo mohou přijít rovnou na casting.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi