Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Valentýnskou večeři do Lanterny

date_range 09.Úno, 2019 featured_play_list PR ČLÁNEK

Poohlížete se, kam pozvat svou drahou polovičku k oslavě Valentýna, svátku zamilovaných? Udělejte si výlet do Spa hotelu Lanterna, který 14. až 16. února mimořádně zařadil do nabídky zážitkové restaurace Vyhlídka speciální Valentýnské menu.

 

Příjemné posezení u dobrého jídla se sklenkou vína můžete vyšperkovat i dalšími zážitky.

 

Třeba ještě před večeří strávit společné chvíle ve dvou v hotelovém relaxačním centru L-Spa a dopřát si společný odpočinek v bazénu, sauně nebo při exotické masáži. Při rezervaci masáže máte pobyt ve spa již v ceně.

 

Ve Ski areálu Razula, který se nachází hned naproti hotelu, chystají na 14. února Valentýnské lyžování za hubičku: k jednomu zakoupenému celodennímu skipasu obdržíte druhý zdarma. Stačí podat u pokladny libovolný důkaz své zamilovanosti.

 

Kdybyste chtěli přímo na Valentýna pokračovat po večeři dalším programem, v hotelovém Cocktail baru Lanterna začíná 14. února ve 20 hodin Valentýnský hudební večer plný love songů Jana Holeni a Vojtěcha Kozubíka.

 

Více informací: www.lanterna.cz

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi