Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Petra Chovancová z Horní Lidče převzala ocenění od ministra vnitra Jana Hamáčka

date_range 10.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

Mezi nejlepšími sportovci z řad profesionálních i dobrovolných hasičů je také Petra Chovancová z Horní Lidče. Největším úspěchem roku 2018 byla zlatá medaile z mistrovství světa v požárním sportu.

 

Ve středu 6. února 2019 se sešel ministr vnitra Jan Hamáček, generální ředitel HZS ČR genmjr. Drahoslav Ryba a starosta Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Jan Slámečka s nejlepšími hasičskými sportovci roku 2018.

 

Oceněn byl v prvé řadě největší sportovní úspěch loňského roku, kdy společná reprezentace HZS ČR a SH ČMS přivezla z mistrovství světa v požárním sportu družstev na Slovensku zlatou medaili. Češi se tak se součtem 11 bodů stali poprvé v historii mistry světa v požárním sportu.

 

Setkání s nejlepšími hasičskými sportovci roku 2018, Petra Chovancová z Horní Lidče čtvrtá zprava, foto: SH ČMS

Ministr vnitra ocenil také reprezentaci žen SH ČMS, která ze stejného mistrovství přivezla stříbrnou medaili v celkovém pořadí. Ženy tak navázaly na svůj úspěch z mistrovství světa v roce 2017, kdy vybojovaly dokonce prvenství.

 

Mezi oceněnými z řad žen byla také Petra Chovancová z Horní Lidče, která úspěšně reprezentuje Českou republiku v hasičském sportu již pátým rokem. „Velmi si tohoto ocenění vážím a pevně věřím, že letos budeme stejně úspěšní jako loni,“ hodnotí Petra Chovancová, která se momentálně začíná na nadcházející sezónu pilně připravovat.

 

Petra Chovancová na souteži, foto: archiv Petry Chovancové

-lm-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi