Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Proti naloženému kamionu neměl osobák šanci

date_range 07.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

U dopravní nehody v Prlově hrálo svou roli náledí na silnici. Osobní vůz skončil na střeše. Komunikace byla v místě nehody obousměrně uzavřena a státní policisté odkláněli dopravu po objízdných trasách.

 

Na zledovatělé silnici došlo ke střetu osobního vozidla s nákladním, které vezlo 24 tun plechu. „Osobní auto po nehodě skončilo na střeše. Řidič byl již mimo vozidlo, byl však zraněn. Hasiči mu poskytli předlékařskou první pomoc a poté ho předali do péče přivolaným záchranářům. Ti muže odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření. Řidič z nákladního vozidla zraněn nebyl,” popsala situaci mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

„Osmatřicetiletý muž ze Zlína s vozidlem Ford od obce Valašská Polanka k obci Prlov. V pravotočivé zatáčce na zledovatělé vozovce přejel do protisměru. Z opačného směru jel šestašedesátiletý řidič z Olomoucka s nákladním autem LIAZ s přívěsem. Došlo k čelnímu střetu. Při nehodě utrpěl řidič Fordu lehké zranění a byl převezen na ošetření. U řidičů policisté provedli dechové zkoušky. Výsledky byly nulové. Škoda na osobním autě činí sto třicet tisíc korun, na náklaďáku rovných sto tisíc korun,” uvedl mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

 

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny z nákladního vozidla. Po zadokumentování místa nehody dopravními policisty, hasiči převrátili osobní auto zpět na kola a dali ho mimo komunikaci. Stav povrchu vozovek v tomto období se často mění. Na slunných místech mohou být komunikace suché. Jinak tomu je ale ve stínu. Zde se může celodenně držet vlhkost a hrozí namrznutí vozovky.

 

Foto: HZS a PČR

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi