Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

ADFY – Samolepky, potisk textilu, velkoformátový solventní tisk

REGION: Celý region

  | ID:100981

| VLOŽENO: 5. 5. 2021

obrazek

Nabízíme velkoformátový solventní tisk na PVC, banner, mesh atd…

 

Vytvoříme Vám originální barevné samolepky včetně ořezu. Na našem plotru vybaveným optickým systémem OPOS jsme schopni vyříznout jakýkoliv tvar od samolepek 5mmx5mm po velkoformátové samolepky 1,35x10m

 

Využití samolepek s ořezem:
SAMOLEPKY – Tisknuté samolepky s tvarovým ořezem dodáváme v archu nebo ve formátu jaký si zvolíte. Samolepky na auto, autosamolepky, polepy na auto, nebo také reklamní polepy vývěsních štítů, výloh nebo jakéhokoliv hladkého povrchu.
ŠTÍTKY A ETIKETY – Lze využít jako produktové a reklamní etikety. Láhve a různé jiné výrobky.
BEZPEČNOSTNÍ ŠTÍTKY A SAMOLEPKY – Bezpečnostní samolepky pro označení například rizika a omezení při vjezdu na staveniště apod.

 

Potisk textilu
Transferový tisk, nebo také termotransferový tisk je metodou ne-přímého potisku. U této metody se nejprve potiskne přenosové médium – papír nebo přenosová fólie a až následně je tento potisk přenášen na reklamní textil pod tlakem a vysokou teplotou v termolisu. Také je možnost potisku fólie, čímž můžeme tisknout i plnobarevné potisky, obrázky a například i fotografie.

 

Nažehlovačky jsou vhodné na bavlnu a směsové materiály obsahující bavlnu. Trvanlivost termotransferového potisku na tyto materiály je poté shodná s trvanlivostí textilu, na který nažehlujete.

 

Použití nažehlovacího obrázku:
– ozdobení trička
– zakrytí drobných skvrn a vad oblečení
– označení oblečení dětí ve školkách, aby si nejmenší poznali to svoje
– vytvoření firemní značky nebo loga na oblečení
– týmová trička na různé akce

 

V naší nabídce najdete značkový reklamní textil značky Adler v mnoha barevných variantách a také velikostech (dětské velikosti, XS-5XL). Můžeme vám také potisknout Váš vlastní textil, který si dodáte. Můžeme vám vyříznout a nachystat arch nažehlovaček, nažehlovačku lze aplikovat i v domácích podmínkách klasickou žehličkou, ovšem kvalita nažehlení nebude nikdy taková jako od nás.

 

Případně nás kontaktujte přes kontaktní formulář na webu nebo prostřednictvím sociální sítě Facebook nebo Instagram – ADFY a napište nám! Zanechejte na Vás kontakt, přidejte přílohu, vaší představu a my se vám co nejdříve ozveme.

Firma: Tomáš Vaněk
Lokalita: Celý region
Telefon: +420 731 188 752
E-mail: info@adfy.cz
Web:
http://www.adfy.cz
Adresa: Brumov-Bylnice
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA