Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Fyzio masáže Střelná

REGION: Celý region

  | ID:145567

| VLOŽENO: 8. 12. 2022

obrazek

Jedinečná metoda Lucie Di Torri (komplexní), která zahrnuje:

 

1. reflexní metoda celého těla (ukazuje nám nerovnováhu v těle, estetickou nedokonalostí nebo bolestí nás tělo prosí o pomoc, aby nedošlo k nemoci)
2. psychosomatika (potlačené emoce, bloky, stres jsou základem pro vznik ztuhlosti, bolesti a tvoří začátek nerovnováhy a končí nemocí)
3. aromaterapie (speciální esence vytvořené na pročištění emočních bloků, na posilnění orgánu, na emoční projevy, které jsou nad hranici normality, každá má svůj záměr a řešení)
4. pět elementů TCM, speciální techniky, kombinace na metabolizmus a posilnění oslabených orgánu, detoxikaci a očistu potlačených emocí, stresů v jednom. Nestačí promasírovat bolestivé rameno, pracuji na celém těle, na všech zónach, které jsou spojené s ramenem s esencema, kombinuji, zvolím techniky pro co největší účinek.
5. podle potřeby používam techniky a metody fyzioterapie
6. terapie duše

 

Dalsí regenerace (relax. masáže, rychlé masáže do 30min, hloubkové….)

Firma: Jana Juráňová
Lokalita: Celý region
Telefon: 777537860
E-mail: 3619janulka@gmail.com
Web:
https://fyzio-masazni-terapie-strelna.webnode.cz/
Adresa: Střelná 133
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA