Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Inteligentní fotovoltaická elektrárna

REGION: Celý region

  | ID:148498

| VLOŽENO: 6. 11. 2023

obrazek

Fotovoltaická elektrárna s umělou inteligencí pro Vaše střechy.
Unikátní technické řešení řízení fotovoltaické elektrárny a bateriového úložiště, které výrazně urychluje návratnost investice, maximalizuje efektivitu FVE a zvyšuje zisk.

 

Jak naše elektrárny fungují?
Na základě klimatických dat pro danou lokalitu a předpovědi osvitu přesně predikujeme budoucí výkon elektrárny v následujících hodinách.
Pokud slunce nesvítí a vlastní elektřina chybí, systém včas nakoupí elektřinu ze sítě za nejnižší možnou cenu. Umělá inteligence se učí z vašich odběrových křivek domácnosti a své chování přizpůsobuje vašim skutečným potřebám. Tomu přizpůsobí rozhodnutí, zda elektřinu uloží, prodá nebo nakoupí.
Algoritmus sleduje ceny na burze a vyrobenou elektřinu prodává, když je nejdražší. Přitom myslí na stav nabití baterií a budoucí odběry. Při očekávaném nedostatku elektřiny ji včas nakoupí v hodinách s nejnižší cenou. Tím výrazně zvyšuje zisk z produkce a úsporu při nákupu.

 

Proč si vybrat naše elektrárny?
Poskytujeme doživotní záruky a jsme hrdí na unikátní formu partnerství s výrobci fotovoltaických technologií 1. třídy, které spolu s naším inteligentním systémem řízení posouvají fotovoltaickou elektrárnu na novou vyšší úroveň.

 

* Realizace pro rodinné domy, bytové domy, firmy i společnosti.
* Doživotní záruka.
* Průměrná doba návratnosti do 5 let.
* Doba realizace do 90 dnů.
* Inteligentní řízení energie.
* Dotace vyřídíme za Vás.
* Pomáháme zajistit financování.
* Individuální přístup.

 

 

Na základě meteorologických dat o slunečním svitu ve Vaší lokalitě a Vámi zadaných parametrů vypočítáme návratnost investice a zpracujeme detailní návrh řešení přímo pro Váš dům.
Pro bližší informace, získání nabídky či sjednání nezávazné schůzky nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

Firma: Ing. Patrik Zůbek
Lokalita: Celý region
Telefon: 774 320 367
E-mail: patrik.zubek@somipartner.cz
Web:
http://www.somias.cz
Adresa: Valašské Klobouky
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA