Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nábytek Krajča – vybavíme vám byt i zahradu

REGION: Celý region

  | ID:157384

| VLOŽENO: 10. 5. 2023

obrazek

V naší nabídce naleznete nábytek z kvalitního masivu. Soustředíme se na výrobu postelí, paland, židlí pro různé využití, zahradního nábytku, nábytku do dětských pokojů atd. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu postelí a nábytku, vybavení restaurací, penzionů a hotelů dle přání zákazníka.

 

Masivní dřevo pro výrobu nábytku získáváme vlastní těžbou, kterou provádíme od 500 m. n. v. s nízkým přírůstkem letního a zimního dřeva. To zaručuje vysokou kvalitu, vysokou objemovou hmotnost a pevnost, nižší štípatelnost a vyšší odolnost vůči vrypu. Kvalitně zpracované a vysušené dřevo dále zpracováváme na nejmodernějších dřevoobráběcích cnc strojích.

 

– postele matrace rošty
– zahradní nábytek
– jídelní stoly a židle
– vestavěné skříně
– kuchyně
– prodej sušeného truhlářského řeziva
– prodej stavebního řeziva

 

Firmu KRAJČA – NÁBYTEK s.r.o. založil Karel Krajča v roce 2007. Naše firma navazuje na tradici vyhlášených moravských truhlářů. Sídlíme v oblasti pohoří Javorník, odkud také získáváme dřevo pro výrobu nábytku.

Firma: Nábytek Krajča
Lokalita: Celý region
Telefon: +420 737 452 607
E-mail: info@nabytekkrajca.cz
Web:
https://www.krajca-nabytek.cz/
Adresa: Střelná
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA