Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Restaurace BESEDA – rozvoz obědů na pracoviště

REGION: Celý region

  | ID:94779

| VLOŽENO: 9. 2. 2021

obrazek

Vážení zákazníci ,

 

i přes nelehkou dobu pokračujeme v naší práci, kterou děláme poctivě a s láskou. Přizpůsobujeme naše služby a rádi Vám připravíme a nově i doručíme Váš oběd domů nebo na pracoviště. K objednávkám přistupujeme individuálně a budeme se snažit vyjít vstříc Vašim požadavkům.

 

Dále Vám nabízíme kompletní cateringové služby, kdy jsme schopni se postarat o vaši oslavu, rodinné setkání nebo firemní akci. Uvaříme pro Vás slavnostní oběd, přichystáme rauty, objednáme a dodáme sudové pivo dle vašeho přání i s možností zapůjčení výčepního zařízení.

 

Neustále se snažíme služby zdokonalovat, ať již v kvalitě surovin nebo v rozmanitosti nabízených pokrmů. Přístup vlády k nuceně zavřeným provozovnám je tristní a celý náš tým pracujeme na záchraně našeho podniku.

 

Nevzdáme to!

Firma: Restaurace Beseda
Lokalita: Celý region
Telefon: 775 669 771
E-mail: beseda.vk@seznam.cz
Web:
http://www.besedavk.cz
Adresa: Dobrovského 40, Valašské Klobouky
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA