Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Rizikové kácení, ořezy stromů i ovocných, tůjí, sečení mulčování

REGION: Celý region

  | ID:89060

| VLOŽENO: 18. 11. 2020

obrazek

Jiří Spisar : Sečení travin, kácení a ořezy stromů, údržba zeleně (zahrad)

 

Od roku 2000 provádíme sečení pastvin a luk po Valašském kraji, specializujeme se na řezy ovocných stromů a to i takových, které jsou něčím rizikové.
Později od roku 2018 jsme své služby rozšířili na rizikové kácení stromů které provází odpovídající provozní bezpečnost.
Za dobu našeho fungování jsme si vytvořili systém a pracovní postupy, které nám umožňují realizovat zakázky s maximální efektivitou a odborností nabízených služeb. Ať už se jedná o proces výsadby stromů, nebo o ošetření starých dřevin, vždy je našim cílem v co největší možné míře zajistit kvalitní a potřebnou péči a současně zachovat všechny potřeby k jejich prosperitě.

 

Máme letité zkušenosti také se zakládáním zahrad a dobré technické zázemí na Vsetíně.
Na krajině a spokojenosti zákazníků nám záleží. Proto při zakládání zahrad spolupracujeme se zahradní a krajinnou architektkou.
Ing. Anežka Sobková nám poskytuje nejen svůj vytříbený estetický vkus při návrhu, ale i odborné konzultace týkající se složení a kombinaci rostlinného materiálu.

Firma: Jiří Spisar
Lokalita: Celý region
Telefon: 604792455
E-mail: seceni@post.cz
Web:
http://www.kos.ink
Adresa: Okružní 417 Vsetín 75501
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA