Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

StikeCZ – Řezané samolepky a potisk textilu

REGION: Celý region

  | ID:85809

| VLOŽENO: 11. 12. 2020

obrazek

Řezané samolepky

 

Nabízíme vám samolepky na auto, autosamolepky, nebo také polepy na auto. Velice oblíbený způsob, jak ještě více vylepšit vašeho plechového miláčka a odlišit jej od ostatních. Nabízíme samolepky na auto z řezané folie. Tato technologie se používá pro jednodušší polepy aut, jako jsou například samolepky se jmény dětí, označení auta firemním logem, nebo třeba vlastním motivem. Samolepky jsou vhodné také na reklamní polepy vývěsních štítů, výloh nebo jakéhokoliv hladkého povrchu.

 

Samolepky je možné lepit na jakýkoliv hladký povrch předem zbavený nečistot. Návod k lepení je zasílán s každou objednávkou. Samolepky jsou vyráběny technologií řezané reklamy. Samolepka je jednovrstvá, tj. z jednoho kusu barevné folie. Individuálně lze vyrobit vrstvenou nebo barevnou samolepku. Vícebarevné, tedy tištěné samolepky zatím nevyrábíme.

 

Potisk textilu

 

Nažehlovačky jsou vhodné na bavlnu a směsové materiály obsahující bavlnu, v domácích podmínkách je můžete nažehlit i klasicky žehličkou. Nažehlovačku můžete použít také na softshell nebo polyester. Trvanlivost nažehlovacího potisku na tyto materiály je poté shodná s trvanlivostí textilu, na který nažehlujete. Použití nažehlovacího obrázku: – ozdobení trička – zakrytí drobných skvrn a vad oblečení – označení oblečení dětí ve školkách, aby si nejmenší poznali to svoje – vytvoření firemní značky nebo loga na oblečení – týmová trička na různé akce
Lze potiskovat i vícebarevně, ceny individuální dle velikosti a počtu barev, výběr z mnoha barev. Lze potiskovat i flockovou fólií.

 

V naší nabídce najdete značkový reklamní textil značky Adler v mnoha barevných variantách a také velikostí. Můžeme vám také potisknout Váš vlastní textil který si dodáte. Můžeme vám vyříznout a nachystat arch nažehlovaček, nažehlovačku lze aplikovat i v domácích podmínkách klasickou žehličkou, ovšem kvalita nažehlení nebude nikdy taková jako od nás.

 

Případně nás kontaktujte přes kontaktní formulář na webu nebo prostřednictvím sociální sítě Facebook nebo Instagram – StikeCZ a napište nám! Zanechejte na Vás kontakt, přidejte přílohu, vaší představu a my se vám co nejdříve ozveme. Uveďte prosím počty kusů, podle počtu kusů určíme množstevní slevy.

Firma: Tomáš Vaněk
Lokalita: Celý region
Telefon:
E-mail: info@stikecz.cz
Web:
http://www.stikecz.cz
Adresa: Brumov-Bylnice
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA