Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vánoční poukázky na uvolnění stresu a omlazení

REGION: Celý region

  | ID:91072

| VLOŽENO: 14. 12. 2020

obrazek

SALON LOTOS Valašské Klobouky. Stejně jako je třeba naolejovat stroj, tělo miluje mít uklidněný svůj největší orgán, kůži, a proto se při některých masážích používají relaxační oleje. Nabízíme jedinečné Ajurvédské masáže, které jsou klíčovou součástí ajurvédské terapie. Ájurvéda pochází ze starověké Indie – nyní ji máte na dosah ruky.

 

Sama Kleopatra Ajurvédu používala a byla to vyjímečně krásná žena.

 

Poukazy lze objednat na tel. 777 319 447
Zašlu poštou či mailem.

 

Ať už je ajurvédská masáž součástí komplexnějšího ajurvédského programu, nebo se provádí pouze pro naprosté potěšení z hluboce uvolňující a shovívavé masáže těla, je ajurvédská masáž jedním z nejlépe zachovaných tajemství starověké Indie.

 

Ajurvedská masáž

 

Terapeutické výhody:

 

Olejová masáž se důsledně používá při ajurvédských masážních procedurách. Klidný přístup znamená, že příjemci jsou během masáže nejen navozeni do uvolněného stavu, ale také často uvádějí zlepšení jejich spánkových vzorců a celkového pocitu pohody. V ideálním světě by se ájurvédská masáž prováděla každý den, aby pomohla udržet na uzdě účinky, které může každý den působit stres a napětí na naši mysl a tělo.

 

Cestou po moři života naše těla shromažďují barnacles kondice prostřednictvím různých zážitků. Tito „barnacles“ jsou podvědomé oblasti napětí, v nichž se nachází naše historie emocionálních zavazadel, jako jsou obrana a zranitelná místa. Vázané emoční toxicitou, naše tělo se zbrojí proti útokům minulých „duchů“. Citlivý ajurvédský masážní terapeut je schopen přečíst individuální mapu těla bolestí hrudek a boulí, plně si vědom toho, že každý dotek vyvolává určité emoce a jemně usnadňuje „puštění“ nevyřešených ran.

 

Během ajurvédské masáže dochází k jemnému přenosu elektromagnetické energie mezi terapeutem a klientem, takže je důležité důvěřovat a cítit „dobré vibrace“ s vybraným terapeutem. Člověk se musí cítit vnímavý a bezpečný, aby umožnil energii terapeuta. Terapeutem zase proudí vlna bezpodmínečné lásky a soucitu, protože respektují víru, kterou jste do nich vložili, čest není brána na lehkou váhu. Možná proto je ajurvédské slovo pro oleje sneha, což je také synonymum pro lásku, laskavost a něžnost, všechny pocity, které by vás během ayurvédské masáže těla měly pohltit. Pokud je láska všelékem, pak je ájurvédská olejová masáž skvělým způsobem, jak získat pořádnou dávku bezpodmínečné lásky.

Firma: Salon Lotos
Lokalita: Celý region
Telefon: 777 319 447
E-mail:
Web:
http://www.salon-lotos.webnode.cz
Adresa: Masarykovo náměstí 1057, Valašské Klobouky
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA