Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

ŽIVÉ SEKAČKY-ovce s jehňaty na výpas

REGION: Celý region

  | ID:72076

| VLOŽENO: 22. 4. 2020

obrazek

Prodám, pronajmu nebo půjčím živé sekačky – ovce s jehňaty na spasení vašich pozemků (zahrada, sad, louka nebo cokoliv kde roste poživatelná tráva. Ovce jsou naočkovaná a odčervená. Starší ovce poslouchají na pamlsek, což je jedinečná výhoda oproti ostatním ovcím jiných chovatelů, z důvodů bezproblémové manipulace v rámci pasení zvířat na větších plochách a to i v případě pokud se dostanou mimo postavenou ohradu. Samozřejmostí je dovoz našich zvířat až k Vám na pastvinu.
Pro pohodové pasení zvířat, musíte zajistit pouze funkční pevnou ohradu, případně funkční elektrickou ohradu (elektrický ohradník). Pokud nemáte možnost si pozemek vlastními silami ohradit, nabízíme Vám, že na své náklady elektrickou ohradu pro ovce na Vašem pozemku postavíme, zaškolíme Vás pro její bezpečný a funkční provoz a na konci pastevního období ji demontujeme a odvezeme zpátky na naší farmu.
Ovce ke spokojenému životu na Vašem pozemku potřebují pouze čistou vodu (cca 5l vody/ks a den v závislosti na hmotnosti zvířete, počasí a kvalitě spásané trávy), tu budete muset zajistit sami. Dále potřebují minerální liz, ten zajistíme my a samozřejmostí je přirozený úkryt (stromy, hráze) nebo nějaký zastíněné místo, kde by se mohli ovce schovat před letním sluncem do stínu.
Cena ovcí v případě odkupu se pohybuje od 1000 Kč/ks. (ovce starší 12 měsíců), jehňata od 1500 Kč, ceny pronájmu individuálně domluvou.
Více informací na níže uvedeném kontaktní emailu nebo telefonu.

Firma: Gabriela Šuráňová
Lokalita: Celý region
Telefon: 775908461
E-mail: msuran@post.cz
Web:
http://www.ekofarmastitna.cz
Adresa: Štítná nad Vláří 564
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi