Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mistr výroby – měsíční mzda od 47.000,- Kč

REGION: Celý region

  | ID:178674

| VLOŽENO: 5. 2. 2024

obrazek

Požadujeme:

* vzdělání minimálně ÚSO s maturitou
* praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici
* orientace ve výkresové dokumentaci
* zkušenosti s CNC obráběním
* důslednost, flexibilitu
* znalost MS Office na uživatelské úrovni
* komunikativnost

Náplň práce:

* řízení směny o 20 pracovnících
* zodpovědnost za plnění operativního plánu výroby
* dodržování stanovených předpisů a normativů
* operativní řešení technických a technologických problémů na dílně

Nabízíme:​

* perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
* odpovídající mzdové hodnocení dle praxe a zkušeností s možností růstu mzdy
* 25 dnů dovolené
* 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny
* příspěvek na dopravu 3,50 Kč/km (trasa bydliště – zaměstnání)
* 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / sport
* motivační příspěvek 15.000,- Kč za získání nového zaměstnance
* věrnostní odměny za odpracované roky (3,5,10,…let)
* stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
* dotované teplé nápoje z automatů
* pravidelná obměna pracovního oblečení
* VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE
* nástup možný ihned, případně dle dohody
* pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

Firma: Wicke CZ, s.r.o.
Lokalita: Celý region
Telefon: 725063599
E-mail: radka.kanova@wicke-cz.com
Adresa: Slušovice 626, 763 15 Slušovice
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY