Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

Obec Tichov hledá účetní(-ho)

REGION: Celý region

  | ID:133476

| VLOŽENO: 29. 6. 2022

obrazek

Co od vás očekáváme:

– SŠ, VOŠ nebo VŠ ekonomického směru;
– znalost účetnictví obce;
– znalost právních předpisů úseku mzdové a personální agendy;
– velmi dobrá uživatelská znalost PC (MS Office);
– samostatnost, odpovědnost;
– zodpovědnou práci s osobními daty;
– čistý rejstřík trestů.

Náplň práce:

– vedení účetní, personální a mzdové agendy obce Tichov;
– vedení a účtování pokladny, evidence obyvatel, archivnictví, vedení spisové služby;
– další administrativní práce na obecním úřadě
– obsluha CZ POINT.

Nástup:

Od 1.10. 2022, pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce – po domluvě
možnost částečného úvazku

Platové zařazení: – dle nařízení vlády č. 263/2018 2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Přihlášky doneste osobně nebo zasílejte na adresu:

Obec Tichov, Tichov 48, 766 01 Valašské Klobouky do 31. 8. 2022. Z přijatých přihlášek
budou vybráni nejvhodnější kandidáti na obsazení pracovního místa, kteří budou pozváni k
ústnímu pohovoru. Přihláška musí obsahovat: kontaktní údaje na uchazeče, strukturovaný
životopis, doklad o dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s osobními údaji, výpis
z trestního rejstříku. Kontaktní osoba: Josef Mudrák, starosta obce, tel. 603858375,
starosta@tichov.cz.

Firma: Obec Tichov
Lokalita: Celý region
Telefon: 603858375
E-mail: starosta@tichov.cz
Adresa: Tichov 48, 766 01 Valašské Klobouky
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY