Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

SEŘIZOVAČ

REGION: Celý region

  | ID:135786

| VLOŽENO: 3. 8. 2022

obrazek

Požadujeme:
– SOU ve strojírenském oboru výhodou;
– samostatnost, pečlivost, spolehlivost, práce s lidmi, ochota učit se novým věcem;
– praxe v seřizování svařovacích strojů výhodou;
– zkušeností v automotive výrobě výhodou;
– základní znalost práce na PC.

Náplň práce :
– zvládnutí stroje po technické stránce;
– samostatná výměna nástrojů;
– vyhodnocování poruch a prostojů stroje-nástroje;
– uvolnění výroby na všech strojích a přípravcích svařovny;
– kontrola během procesu.

Nabízíme:
Práci v nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě. Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu. Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenkového paušálu, firemní akce, atd.

Firma: Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o.
Lokalita: Celý region
Telefon: 571425665
E-mail: adela.pechalova@sodecia.com
Adresa: Leskovec 40, okres Vsetín
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY