Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Prodej menšího stavebního pozemku ve Vlachovicích

REGION: Celý region

  | ID:132806

| VLOŽENO: 20. 6. 2022

obrazek

Videoprohlídka:

 

V centru obce Vlachovice nabízím nově stavební pozemek na prodej! Menší parcela o rozloze 319 m2 je ideální pro stavbu rodinného domu v klidném prostředí a s dostatkem soukromí, ale zároveň bez toho, aby s bydlením v novém domku souvisela také zdlouhavá údržba většího dvora nebo zahrady. Pokud si tedy příliš nelibujete v sečení trávy či zahradničení na vlastním pozemku, stavební parcela ve Vlachovicích je pro vás jako stvořená.
Podívejte se na video, ve kterém si prostřednictvím 3D vizualizace snadno uděláte obrázek o tom, jaké dispozice může rodinný dům na tomto pozemku mít a jak může vaše nové bydlení včetně venkovního posezení nebo parkovacího stání vypadat. Na pozemek je příjezd přímo z hlavní asfaltové komunikace.
Podél jeho přední hranice vede elektřina. Z inženýrských sítí je na hranici pozemku dostupná také plynovodní přípojka. Kanalizace v obci zatím není zakončena čistírnou odpadních vod, a proto je nutné počítat s domovní čistírnou. Okolí parcely na prodej pak přímo vybízí k pravidelným procházkám kolem vody na čerstvém vzduchu. Výše zmíněné benefity jako soukromí a vesnický klid se navíc pojí s výbornou dostupností, neboť tento stavební pozemek je situován přímo ve středu Vlachovic, odkud je to necelých 6 km do Valašských Klobouk. Opačným směrem jsou v dosahu také další města, a to Slavičín (8 km), Luhačovice (20 km) nebo krajské město Zlín, vzdálené pouze asi půl hodiny jízdy autem. K autobusové zastávce je to z parcely doslova pár kroků. Prodej pozemku získává v neposlední řadě na atraktivitě také s ohledem na plánovanou stavbu vodního díla.

 

Cena 590 000 Kč

 

Chcete to vidět naživo?
Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.
Na viděnou ve Vlachovicích!

Jméno: Tomáš Surovec - Realitní makléř
Lokalita: Celý region
Telefon: 731 765 724
E-mail: t.surovec@seznam.cz
Web:
https://tomassurovec.cz/event/prodej-stavebniho-pozemku-v-obci-vlachovice/
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

REKLAMA