Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Právní služby najdete ve třech městech. Slavičínská kancelář mění adresu

date_range 15.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Mgr. Zdeněk Rumplík, JUDr. Petr Hradil a Mgr. Eva Manová

Advokátní kancelář poskytuje služby jak občanům, tak i podnikatelům a firmám. Své kanceláře provozuje ve Valašských Kloboukách, Brumově-Bylnici a Slavičíně. V posledním zmíněném měste dojde začátkem srpna ke změně adresy.

 

Kancelář SLAVIČÍN – ZMĚNA:

Od 1. 8. 2019 bude působit Mgr. Rumplík v nové kanceláři v budově Vojenského výzkumného ústavu na ul. Dlouhá ve Slavičíně, namísto dosavadní kanceláře v budově hotelu Slavičan.

 

Kancelář VALAŠSKÉ KLOBOUKY:

V kanceláři ve Valašskoklobouckém podnikatelském centru – I. patro nad sálem, je každý den k dispozici JUDr. Hradil. Mgr. Rumplík je zde k dispozici po předchozí tel. domluvě.

 

Kancelář BRUMOV-BYLNICE:

Každé pondělí odpoledne je k dispozici Mgr. Rumplík v kanceláři v prvním patře Domu u Slunce na náměstí v Brumově, Mgr. Manová je zde k dispozici po předchozí tel. domluvě.

 

Právníci kanceláře:

Mgr. Zdeněk Rumplík, advokát, kontakt: 577 342 920

JUDr. Petr Hradil, kontakt: 608 979 055

Mgr. Eva Manová, kontakt: 774 682 691

 

Právní služby, jako např. smlouvy, převody nemovitostí aj. mohou klienti vyřídit i online z pohodlí domova prostřednictvím webu www.advokat-zlinsko.cz. Dotazy na podmínky, včetně cenových nabídek, jsou samozřejmě zcela nezávazné – bližší informace získáte mj. online jednoduše prostřednictvím webového formuláře na webu advokátní kanceláře.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA