Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pechancovy lúky po více než deseti letech zažily atmosféru lyžařských závodů

date_range 11.Úno, 2019 featured_play_list Sport

Druhá únorová sobota patřila všem nadšeným lyžařům, kteří si chtěli poměřit své síly ve sjezdovém lyžování. Klub lyžařů Valašské Klobouky uspořádal závody v obřím slalomu a Pechancovy lúky tak po více než deseti letech zažily atmosféru lyžařských závodů. Na start se postavilo 31 lyžařů ve všech věkových kategoriích. Nejmladší závodník ještě nesfoukl čtyři svíčky na svém narozeninovém dortu a nejstarší účastník letos oslaví padesátku. Vlastnímu závodu předcházela prohlídka tratě a poté se závodníci postavili na start. Všichni absolvovali stejnou trať ve dvou kolech, ze kterých se do výsledkové listiny započítal lepší čas. Dosažené časy a pořadí však nejsou to nejpodstatnější. Důležité je, že milovníci zimních sportů přišli, nenechali se odradit ne zrovna ideálním počasím, odvážně se poprali s tratí a užili si krásné sobotní dopoledne.

Závody na Pechancových lúkách, foto: Martin Dohnal

Závody mohly být uspořádány díky podpoře města Valašské Klobouky – program Spolupráce a dále díky Lukáši Zádrapovi (Snow and Bike Zádrapa), který věnoval ceny pro vítěze. Poděkování patří také panu Jaroslavu Balouškovi (Kulturní dům Klobučan) za spolupráci při ozvučení závodů. Klub lyžařů děkuje všem za přízeň, kterou v letošní sezoně projevujete.

 

Fotogalerie 1 (Klub lyžařů Valašské Klobouky)

Fotogalerie 2 (Martin Dohnal)

 

-klvk-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi