Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Kollerů

DATUM: 21. 10. 2020

Otevírací doba

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

sobota

neděle

 

ZAVŘENO

ZAVŘENO

ZAVŘENO

ZAVŘENO

ZAVŘENO

ZAVŘENO

ZAVŘENO

Adresa Kontaktní údaje
Restaurace U Kollerů

Poteč 68

Valašské Klobouky

766 01

Mobil: 731 188 566

 

Email: restauraceukolleru@centrum.cz

V současné době je restaurace uzavřena. Zajištujeme pouze víkendový provoz pro rodinné oslavy, svatby apod. Dle domluvy si je možno objednat catering. Doporučujeme objednávat minimálně 3-4 měsíce dopředu.

 

I nadále je možné si objednat a přijet pro pizzu a to v UT – NE v čase od 12 do 19 hod. Telefon pro objednávky 731 188 566

 

Děkujeme našim příznivcům za pochopení a podporu.

 

 


 


Tradiční restaurace pro Vaše akce

 

Zrekonstruovaný sál se vším zázemím a barem slouží pro svatby, narozeninové oslavy, křtiny, či smuteční kary. Do sálu se vejde až 114 hostů, kterým zajistíme veškerý servis dle Vašich představ. Zajistit můžeme například květinovou výzdobu, zákusky apod. Součástí restaurace je letní terasa pro příjemné posezení u dobré kávy.

 

Menší rodinné slavnosti, firemní večírky Vám pomůžeme zorganizovat v soukromém salónku. Nebudete tak nikým rušeni. Až třiceti hostům zajistíme jídlo i pití dle Vašeho výběru.

 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPYyy NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA