Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Školní jídelna Valašské Klobouky

DATUM: 10. 12. 2018

 

Školní jídelna při ZŠ Valašské Klobouky

tel.: 731 582 308 email: slabikova@zsvk.eu

FB stránky

 

Naše školní jídelna dělá vše pro správné stravování. Připravujeme pestrou a rozmanitou stravu z čerstvých surovin. Nepoužíváme polotovary a umělá dochucovadla. Při výběru není pro nás kritériem pouze cena, ale i původ a kvalita. Pokud je to možné, tak při nákupu dáváme přednost regionálním dodavatelům.

 

 

Školní jídelna nabízí stravování i pro veřejnost a to za cenu 72 Kč. Je nutné si v kanceláři školní jídelny vyřídit čip k objednávání obědů.  Každý strávník má heslo, kde si může jídlo i na 14 dní předem přes internet objednat. Pokud někdo onemocní, nebo si to rozmyslí, oběd se dá do osmi hodin ráno odhlásit telefonicky, nebo se dá odhlásit také přes internet. Oběd se může dát i do jídlonosiče. Kdo by pak neměl dál zájem se stravovat v jídelně, vrátí se mu zpátky 90 Kč za čip.

Peníze se vkládají pouze převodem nebo přes inkaso.

Vaše dotazy, připomínky a náměty budou vždy ochotně vyřízeny

 

 

 

Kompletní nabídka jídel a objednávkový systém ZDE 

 

Informace pro cizí strávníky

 

Od 1.9. 2020 bude opět v provozu školní jídelna.

Vzhledem k nutnosti dodržet přísná epidemiologická a hygienická opatření bude možné konzumovat oběd ve školní jídelně v době od 10.45 – 11.15 hodin na vyčleněném místě. Před vstupem do školní jídelny strávníci provedou dezinfekci rukou. Dezinfekce bude k dispozici i u výdejního okénka.

Výdej obědů bude probíhat přes výdejní okénko. Vchod do školní jídelny bude možný pouze vstupem od hřiště.

 

Výdej obědů do jídlonosičů

 

Strávníci musí mít 2 sady jídlonosičů s tím, že si do jednoho strávník oběd přebírá, druhý odkládá na vyznačené místo a tento jídlonosič je přeumývaný v myčce na požadovanou teplotu. Materiál jídlonosičů by měl být vhodný pro styk s potravinami a měl by vydržet působení tepla. Opakované působení horké vody může narušovat zejména plastové nádobí. Výdej obědů do jídlonosičů bude možný pouze v době od 10.45 – 11.15 hodin a to u bočního vchodu (jak je kancelář školní jídelny).

 

Platba za obědy bude probíhat bezhotovostně a objednávky pouze přes internet.

 

Do školní jídelny je zákaz vstupu osobám nemocným infekčním onemocněním!

 

 

 

 

Školní jídelna má samostatný vchod z boku budovy školy

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPYyy NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi