Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Školní jídelna Valašské Klobouky

DATUM: 10. 12. 2018

 

Školní jídelna při ZŠ Valašské Klobouky

tel.: 731 461 910,  email: slabikova@zsvk.eu

FB stránky

 

Naše školní jídelna dělá vše pro správné stravování. Připravujeme pestrou a rozmanitou stravu z čerstvých surovin. Nepoužíváme polotovary a umělá dochucovadla. Při výběru není pro nás kritériem pouze cena, ale i původ a kvalita. Pokud je to možné, tak při nákupu dáváme přednost regionálním dodavatelům.

 

 

Školní jídelna nabízí stravování i pro veřejnost a to za cenu 72 Kč. Je nutné si v kanceláři školní jídelny vyřídit čip k objednávání obědů.  Každý strávník má heslo, kde si může jídlo i na 14 dní předem přes internet objednat. Pokud někdo onemocní, nebo si to rozmyslí, oběd se dá do osmi hodin ráno odhlásit telefonicky, nebo se dá odhlásit také přes internet. Oběd se může dát i do jídlonosiče. Kdo by pak neměl dál zájem se stravovat v jídelně, vrátí se mu zpátky 90 Kč za čip.

Peníze se vkládají pouze převodem nebo přes inkaso.

Vaše dotazy, připomínky a náměty budou vždy ochotně vyřízeny

 

 

 

Kompletní nabídka jídel a objednávkový systém ZDE 

 

Informace pro cizí strávníky

 

Výdej obědů od 18. 11. 2020

 

Obědy bude možné odebírat pouze do jídlonosičů nebo jednorázových krabiček za těchto podmínek:

 

 

1. Při výdeji obědů do jídlonosičů musí mít strávník dvě nerezové sady s tím, že si do jednoho oběd přebírá, druhý odkládá na vyčleněné místo. Jídlonosič je přeumývaný v myčce na požadovanou teplotu.

2. Pokud strávník nemá dva jídlonosiče, může ho ten den po výdejipřinést do 14:15 na rampu ke vchodu do školní kuchyně, kde jídlonosič bude přeumývaný a nachystaný na další den na výdej.

3. Oběd lze vyzvednoutv jednorázové plastové krabičce v ceně 6 Kč, ve které je započítaná i plastová miska na polévku. V případě zeleninového salátu nebo kompotu bude cena plastové krabičky 10 Kč. Nutno uhradit v hotovosti.

 

 

Osoba, která bude oběd vyzvedávat, zazvoní na zvonek na rampě u vchodu do školní kuchyně od 10.45 do 11:15 nebo od 13:00 do 13:30 hodin.

Při čekání na oběd udržujte rozestupy 2 m a chraňte se rouškou

 

 

 

OD 1. 7. 2021 – 27.8. 2021

SE Z DŮVODU LETNÍCH PRÁZDNIN NEVAŘÍ 

 

Děkujeme všem našim strávníkům za přízeň,

krásné prázdniny plné pohody, sluníčka, odpočinku a hezkých zážitků 

 

       přeje kolektiv školní jidelny ZŠ Valašské Klobouky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školní jídelna má samostatný vchod z boku budovy školy

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPYyy NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA