Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

ELEKTROMECHANIK/MECHATRONIK

REGION: Celý region

  | ID:181169

| VLOŽENO: 11. 3. 2024

obrazek

K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ V DRNOVICÍCH HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI:

POŽADAVKY:
o SOU/SŠ elektro zaměření,
o Elektrotechnická kvalifikace dle vyhlášky NV č. 193/2022
o Orientace ve výkresové dokumentaci
o Praxe a dovednost v údržbě a opravě strojů a zařízení výhodou
o Znalost pneumatických systémů výhodou
o Znalost hydraulických systémů výhodou
o Zkušenost s řídícími systémy výhodou
o Zkušenost, znalosti s mechanikou strojů a zařízení výhodou
o Zkušenosti, znalosti v oboru automatizace výhodou
o Pečlivost, zodpovědnost, zručnost, samostatnost, aktivní přístup
o Ochotu pracovat v třísměnném režimu
o Řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
o Opravy a údržba el. strojů a zařízení průmyslového charakteru
o Zapojování nových výrobních linek
o Provádění pravidelných servisních zásahů a preventivních prohlídek

NABÍZÍME:
o Motivující pracovní a finanční podmínky
o Firemní benefity (13. plat, věrnostní bonus, bonusy/prémie, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč, příspěvek na brýle 2000,-Kč)
o Nástup dohodou, možno ihned
o Místo výkonu práce: Drnovice u Valašských Klobouk

Firma: SumiRiko AVS Czech s.r.o.
Lokalita: Celý region
Telefon: +420720943509
E-mail: barbora.senkerikova@avs.sumiriko.com
Adresa: Drnovice 146 763 25 Újezd
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY