Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

TECHNIK IT HELPDESK

REGION: Celý region

  | ID:184467

| VLOŽENO: 24. 4. 2024

obrazek

Jsme technický a vývojový státní podnik založený Ministerstvem obrany a v současné době hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici

NÁPLŇ PRÁCE

• spolupráce na celopodnikových projektech IT a komunikačních technologií VTÚ, s. p.
• prevence, servis a běžná údržba ucelených částí HW instalovaného v prostředí ICT infrastruktury
• součinnost při řešení havárií a výpadků ICT infrastruktury a aplikací
• řešení požadavků uživatelů prostředků ICT, Instalace HW, jeho oživování a uvádění do provozu, instalace systémového a programového SW, především OS, síťového a aplikačního SW, konfigurace komunikačních prostředků a prostředků pro přenos dat instalovaných v komunikační infrastruktuře
• odstraňování poruch a havárií PC, serverů
• provádění běžné kontroly, údržby a servisu ucelených částí HW, periferních zařízení
a komunikačních prostředků propojených s PC
• provádění profylaxe a diagnostiky PC, serverů, periferních zařízení a komponentů sítí
• provádění kontroly a aktualizace SW vybavení certifikovaných IS definovaných
a provozovaných v souladu s Vyhláškou č. 523/2005 Sb., o bezpečnosti informačních
a komunikačních systémů a dalších elektronických zařízení nakládajících s utajovanými informacemi a o certifikaci stínicích komor a z ní vyplývajících provozně bezpečnostních směrnic certifikovaných IS u podniku.

POŽADUJEME

• úplné středoškolské vzdělání nejlépe v technickém oboru
• minimální požadovaná praxe v IT oboru 2 roky
• praktické i teoretické znalosti z oblastí IT – helpdesk
• velmi dobrá uživatelská znalost MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint, ASPI, Internet. Praktická i teoretická znalost EZS a kamerových systémů výhodou
• znalost AJ výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• bezpečnostní prověrka – stupeň D (do 1 roku po nástupu)
• komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení, zodpovědnost a loajalita
• ochotu se trvale vzdělávat, schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, kolegiální a proaktivní přístup.

NABÍZÍME

• zaměstnání na hlavní pracovní poměr s plným úvazkem, první rok doba určitá, po roce doba neurčitá
• hrubá mzda po vzájemné dohodě, závislá na splnění výše uvedených požadavků
• 25 dní dovolené a 5 dnů Sick Day
• 7,5 hod. pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování
• dary a odměny z FKSP (příspěvky na společenské, kulturní a sportovní akce)
• zajišťování a hrazení závodní preventivní péče
• příspěvek na penzijní pojištění a příspěvky na rekreaci a zájezdy
• zázemí stabilní, zavedené a perspektivní společnosti.

Nástup od 1. 7. 2024 popř. dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj motivační dopis a strukturovaný životopis společně s vyjádřením souhlasu se zpracováním osobních údajů (pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení podle zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů), ve znění pozdějších předpisů, nejpozději do středy 15. 5. 2024 do 12.00 hod.
na e-mailovou adresu: miroslava.zichova@vtusp.cz, tel. 910 105 702.

Ve svém motivačním dopise se prosím co nejvíce zaměřte na sdělení jaké konkrétní praktické zkušenosti máte v IT oboru i na samotný důvod ukončení pracovního poměru u vašeho současného zaměstnavatele.
Vybrané uchazeče oslovíme a pozveme k osobnímu výběrovému pohovoru a zkušebnímu testu počítačových a požadovaných odborných znalostí a dovedností.

Firma: Vojenský technický ústav s.p., VTÚVM Slavičín
Lokalita: Celý region
Telefon: +420910105702
E-mail: miroslava.zichova@vtusp.cz
Adresa: Dlouhá 300, 763 21 Slavičín
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY