Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ ZAMĚSTNANEC

REGION: Celý region

  | ID:184649

| VLOŽENO: 26. 4. 2024

obrazek

Jsme technický a vývojový státní podnik založený Ministerstvem obrany a v současné době hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici

NÁPLŇ PRÁCE
– týmové řešení výzkumných a vývojových úkolů pro tuzemské i zahraniční subjekty v oblasti munice
– provádění zkoušek munice a hodnocení vlastních výsledků s návrhy nápravných opatření
– tvorba technické a výrobní dokumentace muničních systémů
– zavádění nových technologií do výrobního procesu
– zavádění novovýroby munice do výrobního procesu

POŽADUJEME
– vysokoškolské vzdělání technického směru, praxe v oboru výhodou
– aktivní znalost anglického jazyka
– základní znalost 2D, 3D strojírenských CAD systémů (nejlépe Inventor),
– MS Office (zejm. Excel, Word)
– kreativní myšlení a smysl pro týmovou práci
– schopnost samostatně organizovat a řídit svoji práci
– k výkonu pracovních činností je nutné získání osvědčení NBÚ na bezpečnostní stupeň –„D“
– řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME
– zaměstnání na hlavní pracovní poměr s plným úvazkem, po roce doba neurčitá
– 25 dní dovolené a 5 dnů Sick Day
– 7,5 hod. pružnou pracovní dobu
– příspěvek na stravování
– možnost částečné práce z domova
– dary a odměny z FKSP (příspěvky na společenské, kulturní a sportovní akce)
– zajišťování a hrazení závodní preventivní péč
– příspěvek na penzijní pojištění a příspěvky na rekreaci a zájezdy
– zázemí stabilní, zavedené a perspektivní společnosti
– zaškolení a provedení nezbytných kurzů potřebných pro práci s municí a výbušninami
– uhrazení nákladů na pořízení zbrojního průkazu sk. D popřípadě pyrotechnického průkazu

Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj motivační dopis a strukturovaný životopis společně s vyjádřením souhlasu se zpracováním osobních údajů (pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení podle zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů), ve znění pozdějších předpisů, na e-mailovou adresu: miroslava.zichova@vtusp.cz, tel. 910 105 702.

Vybrané uchazeče oslovíme a pozveme k osobnímu výběrovému pohovoru.

Firma: Vojenský technický ústav s.p., VTÚVM Slavičín
Lokalita: Celý region
Telefon: +420910105702
E-mail: miroslava.zichova@vtusp.cz
Adresa: Dlouhá 300, 763 21 Slavičín
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY