FC TVD si přivezl z Hané jeden bod

date_range 10.Zář, 2013 featured_play_list Nezařazené

Nejlepší výkon podzimu předvedli fotbalisté FC TVD Slavičín na hřišti nováčka divizní soutěže z Určic. Opět velká škoda neproměněných šancí především za stavu 1:0 pro hosty a poměrně laciná branka v síti Slavičanů necelých šest minut před koncem rozhodla o tom, že se body v neděli nakonec dělily. Fotogalerii a komentář z utkání v Prostějovském deníku si přečtete zde.

Hodnocení utkání od slavičínského trenéra:

„Před zápasem bychom brali bod všemi deseti, ale po vývoji utkání je to pro nás ztráta. Jedna chyba za devadesát minut nás stála tři body. Jinak jsem s výkonem mužstva spokojený, byli jsme herně lepší. Škoda nevyužitých šancí, hlavičky Matůše měly skončit v bráně a bylo by vymalováno. Bohužel takový je fotbal. Pro nás je to smůla, po takovém výkonu jsme si zasloužili vyhrát," posteskl si po zápase kouč Slavičína Ladislav Straka.

TJ Sokol Určice – FC TVD Slavičín 1:1
Branka: 65. min. Kocián

Sestava FC TVD:

Talčík Jakub – Hlobil Patrik (90. min. Prekop Radoslav), Švach Tomáš, Kalus Vojtěch (61. min. Macek Filip), Mezírka Lukáš, Zavadil Petr, Plšek Dominik, Matůš Lukáš, Kocián Tomáš, Švach Petr, Jaroš Mojmír (76. min. Elšík Robin)

Ve středu 11. září 2013 čeká na slavičínské fotbalisty rezerva Opavy, která je v divizní tabulce se ziskem devíti bodů na velmi lichotivém 4. místě, utkání v Opavě má výkop v 17 hodin.