Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Fotbalisté Brumova v přípravném utkání na divizní Baťov nestačili

date_range 17.Úno, 2025 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Fotbalisté Brumova v přípravném utkání na divizní Baťov nestačili

Fotbalisté Brumova odehráli další přípravné utkání na UT v otrokovickém Baťově proti domácímu účastníku 4. Moravskoslezské ligy. Brumovjané vzdorovali svému soupeři pouze v první půli. Po zranění brankáře Kubína ale ve druhém poločasu třikrát inkasovali. Z Otrokovic tak odjíželi s porážkou o tři branky. Další přípravné utkání odehrají hráči Brumova v sobotu 1. března od 12.00 na domácí půdě proti Nivnici.

 

SK Baťov – FC Brumov 4:1 (1:0)
Branky: Lendler, Chytil, Hink, Novák – Dorňák

 

Hodnocení trenéra SK Baťov Petra Bláhy:
Dnes jsme odehráli slušné utkání v obou poločasech. Co nám dnes v některých situacích nešlo, byl první dotek s míčem a ztráta jednoduchých míčů ve středu hřiště
Další přípravné utkání odehrají naši muži příští týden v sobotu 22.2. na hřišti Kunovic s tamním FK.

 

Hodnocení trenéra FC Brumov Pavla Prešnajdera:

Utkání bylo ovlivněné zraněním brankáře. Obdrželi jsme smolné góly, ale na to se nevymlouváme. Pro nás to zase byla výborná zkušenost, protože s tímto stylem fotbalu se v krajském přeboru běžně nesetkáme. Narazili jsme na běhavého a nepříjemného soupeře, který měl v sestavě spoustu mladých a šikovných hráčů. Po celé utkání nás napadali, nedali nám vydechnout. Na jaře jistě bude Baťov chtít zachránit divizi.

 

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA