Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Videogalerie

Přidat videoOtevření nového úseku cyklostezky V. Klobouky – Brumov-Bylnice

Slavnostní přestřižení pásky proběhlo na pomezí katastrů obou měst. Valašskoklobucká strana má povrch asfaltový, brumovská část cyklostezky betonový. Proč tomu tak je, vysvětlil bývalý starosta Brumova-Bylnice Zdenek Blanař (najdete ve videu), který byl u první myšlenky této cyklostezky už v roce 2001.  

Toulavá kamera (ČT): Letecká bitva nad Bílými Karpaty, Slavičín

Srpen 1944, z Itálie mířilo sedm stovek letadel na Ostravu. Jenže akce dopadla úplně jinak. Krátkého zdržení doprovodných stíhaček využily nepřátelské německé, které zaútočily a k zemi poslaly desítku strojů.

Z Valašských Klobouk do Brumova-Bylnice po nové cyklostezce

Téměř celý nový úsek jsme projeli na kole. Podívat se můžete ve videu níže.  

Klobucké dny vědy a techniky 2019

Akce Dny vědy a techniky anebo také Technodays je určena na podporu technického vzdělávání a profilace mladých studentů do perspektivních odvětví, ve kterých mohou být v budoucnu úspěšní a mohou i do budoucna zůstat v našem regionu. Akci pořádá Podnikatelský inkubátor Valašské Klobouky spolu s partnery. Více ve videu níže.  

Skateboardista Erik Argaláš ze Slavičína „řádil” na pražské Štvanici

Mystic skate park na pražském ostrově Štvanice je jeden z nejkvalitnějších parků v Evropě. Pravidelně se zde koná jeden ze závodů světové série Mystic Skate Cup a také Mistrovství ČR ve skateboardingu. V těchto nejmodernějších podmínkách nedávno natočil úspěšný slavičínský skateboardista Erik Argaláš kvalitní video. Za kamerou byl Ondra Havlík.   […]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi