Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lyžař Martin Vráblík věří v lepší sezonu

date_range 14.Říj, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Po neúspěšných sezonách přerušených několika zraněními se novohrozenkovský lyžař žijící na Vsetíně Martin Vráblík vrací na světové lyžařské soutěže. Během uplynulých měsíců se dal do pořádku, má za sebou intenzivní přípravu a první závod světového poháru jej čeká už v říjnu.

Poslední dvě sezony se Martinovi opravdu nevydařily. Nejprve si v lednu loňského roku při jednom ze závodů světového poháru přetrhl kolenní vazy, což pro něj znamenalo na několik měsíců konec se závoděním, a celou minulou sezonu jej provázely problémy se zády. Jak se ale zdá, zdravotním problémům je aspoň prozatím konec a Martin se už těší na první závod. „Už od května intenzivně pracuji na kondičce s novým kondičním trenérem, kromě toho mám za sebou pět tréninkových pobytů na ledovci a už teď se fyzicky cítím lépe než vloni. Důležité je, že mě nebolí ani koleno, ani záda," svěřil se osmadvacetiletý lyžař, jehož specialitou jsou točivé disciplíny.

 

foto archiv Martina Vráblíka

 
První závod světového poháru by tak měl Martin absolvovat 24. října v Seldenu. „Do té doby bych ale měl ještě více potrénovat na umělém sněhu, který by se teď měl chystat. Ten je mnohem tvrdší než běžný sníh, přechod na něj je proto náročnější," vysvětlil.

V polovině listopadu se pak chystá do Finska na světový pohár ve slalomu a vrcholem letošní sezony bude nejen pro Martina únorové mistrovství světa v Garmisch- Partenkirchenu. „Proto veškerou svou přípravu směřuji k této události. Věřím, že letos mě nebudou provázet zdravotní problémy a tím pádem se dostaví i výsledky," doufá Martin Vráblík.

Eva Stejskalová

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA