Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

Skladník

REGION: Celý region

  | ID:180389

| VLOŽENO: 28. 2. 2024

obrazek

Internetový obchod www.mydlovysvet.cz hledá do svého týmu v Brumově-Bylnici  Svatém Štěpánu zaměstnance na pozici:

SKLADNÍK

Pracovní náplň:

– fyzická manipulace se zbožím

– pomoc s vykládkou materiálu a balením těžších balíků

– příprava materiálu (krájení, vážení, nalévání apod.)

– drobné údržbářské práce

Požadavky:

– manuální zručnost

– zodpovědnost, spolehlivost a pečlivý přístup k práci

– dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

– práci na jednu směnu PO-PÁ 6.30-15.00 hod.

– příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Svatý Štěpán

Nástup ihned nebo dohodou.

Své životopisy prosíme posílejte na emailovou adresu: jobs@mydlovysvet.cz

Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Firma: Mydlovysvet.cz
Lokalita: Celý region
Telefon:
E-mail: jobs@mydlovysvet.cz
Adresa: Svatý Štěpán 139, 763 34 Brumov-Bylnice
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY