

Vítězem prvního Klobuckého ergsprintu se stal Pavel Macháč

Sportovní sdružení Běhatlon Valašské Klobouky uspořádalo v sobotu 26. května první ročník závodu ve sprintu na veslařském trenažéru. Celá soutěž proběhla jako doplňkový program okrskové soutěže hasičského sportu na stadionu TJ Spartak Valašské Klobouky a byla rozdělena do dvou výkonnostních kategorií. Pro chlapce a dívky do patnácti let byla vypsána vzdálenost 350 metrů, pro starší závodníky již 500 metrů.
![]() |
Absolutním vítězem hlavní kategorie mužů se stal Pavel Macháč z Valašských Klobouk fotogalerie |
Absolutním vítězem hlavní kategorie mužů se stal Pavel Macháč z Valašských Klobouk, který zvládl fyzicky náročný závod za 1 minutu a 34 vteřin. V kategorii žen si první místo za čas 2:03,8 vybojovala Lucie Řezníková z Poteče. V mladších kategoriích dominovali sportovci z našeho oddílu Martin Dohnal a Barbora Bačová, kteří si ve sprintu na 350 metrů zapsali nejrychlejší časy.
Výtěžek ze startovného do budoucna přispěje na zakoupení veslařského trenažéru pro děti z naší základní školy, které se letos zapojily do projektu „Česko vesluje".
V neposlední řadě děkujeme i sponzoru panu Václavu Fialovi (Potraviny AZ MARKET) za věcné ceny do tomboly.
Za Běhatlon Valašské Klobouky, Mgr. Jiří Dohnal

TOP REKLAMA










