Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V neděli se konal Memoriál plk. Josefa Balejky

date_range 16.Kvě, 2017 featured_play_list Nezařazené

 

V neděli 14. května se ve Valašských Kloboukách v areálu "Pacákovy jamy" konal 3. ročník střelecké soutěže Memoriál plk. Josefa Balejky. Na startovní pozice se postavilo sedmadvacet soutěžících střelců, z nichž si prvenství se 134 body vystřílel Karel Kašpárek z klubu KVZ Loučka. Druhá příčka patřila Rostislavu Sáblíkovi z AVZO Val. Klobouky a třetí místo získal Karel Hübner z KVZ Loučka.

Prvenství si vystřílel Karel Kašpárek z klubu KVZ Loučka

Soutěž poctila svou účastí i paní Marie Balejková, které patří poděkování pořadatelů za podporu akce, stejně jako zástupcům přerovské odbočky Svazu letců České republiky. Akci finančně podpořilo město Valašské Klobouky v rámci programu Spolupráce. Střelecké klání bylo součástí Jara s Josefem Balejkou.

Na startovní pozice se postavilo sedmadvacet soutěžících střelců

Kompletní výsledky ZDE  

AVZO Val. Klobouky

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA