Poslední zápas vyšel Brumovu na jedničku

date_range 01.Říj, 2010 featured_play_list Aktuality

HC Brumov-Bylnice sehrál na domácím ledě poslední přátelské utkání před zahájením Krajské ligy mužů. Asi stovka diváků sledovala zápas amatérského týmu Brumova proti profesionálům z Rumunska, za které hraje například i pětice hráčů slovenské Dukly Trenčín.

Tým Galati se v první třetině několikrát dostal díky zbytečným faulům do oslabení, které jim nedovolilo vytvořit předpokládaný tlak. O výsledku tak rozhodlo vysoké nasazení domácích, kteří první třetinu vyhráli po šťastném gólu 1:0. Druhá část hry patřila opět domácím, několikrát soupeře zatlačili do vlastního obranného pásma a vyhráli třetinu v poměru 5:1. Výbornými zákroky a gólem se před domácími fanoušky blýskl Jarda Vaněk mladší. HC Brumov-Bylnice nakonec zvítězil 7:1.

HC Brumov-Bylnice – CSM Dunarea Galati 7:1 (1:0,5:1,1:0)
Branky: Dalecký 2, Vaněk, Peterka, Bahula, Škrobák M., Hladký

Pozvánka na 5. kolo Valašské hokejové ligy
V pátek 1. 20. 2010 v 16:45 začíná 5. kolo VHL. Zápasy můžete sledovat na nově vybudované tribuně. Občerstvení zajištěno.