Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Akce 2+1 prodloužena: i v květnu se dá ve Wellness Horal relaxovat výhodněji

date_range 03.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Welness Horal

Taky vás přepadla jarní únava a potřebujete rychle načerpat novou energii? Teď je ten správný čas dopřát si pořádné wellness. Udělejte si výlet do Wellness Horal ve Velkých Karlovicích. Navíc tu teď můžete relaxovat výhodněji.

 

Dubnová akce 2+1 za korunu byla pro velký úspěch o měsíc prodloužena až do konce května. Stále tak můžete ke dvěma vstupenkám získat třetí za korunu.

 

Akce 2+1 za korunu platí ve všední dny a vztahuje se na oba základní typy vstupného. Stačí si jen vybrat, jestli ji využijete:

–          na vstup do termálních bazénů na 2,5 hodiny nebo

–          na vstup do všech prostor Wellness Horal (termální bazény, fitko, saunový svět) na 4,5 hodiny

 

Kompletní podmínky najdete zde.

Termální bazény Wellness Horal

Relaxační centrum Wellness Horal je součástí hotelu Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

 

Rozprostírá na dvou podlažích hlavní hotelové budovy a jeho hlavní část tvoří tři termální bazény se slanou vodou – plavecký, zábavně relaxační a dětský vyhřívané na příjemných 29 až 34°C.

 

Přímo u bazénů můžete spočinout na lehátcích na vnitřní i venkovní terase, dát si kávu, čaj, ovocnou šťávu UGO nebo něco na zub ve Vital baru, pro děti je tu velký dětský koutek. Vyzkoušejte novinku ve Vital baru: vynikající míchané drinky, které speciálně pro Wellness Horal vyrobil zlínský Bar 1931.

Saunové rituály

S bazény sousedí kardio fitness centrum a třešinkou na dortu je útulný saunový svět – klidová zóna vyhrazená návštěvníkům od 14 let se saunami, parní lázní, tepidariem, venkovním i vnitřním whirlpoolem a odpočinkovými terasami. V hlavní Sauně Dome se až devětkrát denně konají populární saunové rituály, nabídku služeb doplňují úžasné exotické masáže a také obličejová ošetření ayurvédskou bio kosmetikou Lakshmi.

 

Přijeďte si odpočinout!

 

Více na www.wellnesshoral.cz

 

Víte, že…

–          Wellness Horal je otevřené denně od 9:30 do 21:30.

–          V den narozenin mají oslavenci vstup do Wellness Horal za 1 kč, stejná výhoda platí i pro páry v den výročí svatby.

–          Když si objednáte masáž, máte v ceně časově neomezený pobyt ve Wellness Horal.

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA