Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Automobil se při nehodě několikrát převrátil přes střechu

date_range 20.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda u Janové, foto: PČR

V úterý 19. listopadu došlo u obce Janová na Vsetínsku k dopravní nehodě osobního automobilu. Posádka Škody Octavie havarovala krátce po sedmé hodině večer. Na místo vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému.

 

„Na místo se hasiči dostavili do pěti minut. Jak bylo prvotním průzkumem zjištěno, došlo zde k havárii jednoho osobního vozu značky Škoda, který se při nehodě několikrát převrátil přes střechu a skončil na boku mimo komunikaci. Řidič vozu i spolujezdec utrpěli zranění, ale v době příjezdu hasičů se již nacházeli mimo vrak v péči zdravotnické záchranné služby a nebylo tak nutné jejich vyproštění,“ popsal situaci mluvčí hasičů Pavel Řezníček. Po prvotním ošetření byli oba cestující z havarovaného vozidla odvezeni do nemocnice.

 

Hasiči zajistili vrak vozu proti nebezpečí vzniku požáru a zkontrolovali únik provozních kapalin, který se nepotvrdil. Na žádost policie jednotka po dobu vyšetřování nehody nasvětlila místo události. K události se dostavili také rodinní příslušníci jednoho ze zraněných, kterým hasiči poskytli posttraumatickou péči.

 

Po ukončení dokumentace místa policií byl vůz vytažen a naložen na odtahovou službu a krátce před desátou hodinou večerní se hasiči vrátili zpět na stanici.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA