Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Automobil zůstal po nehodě převrácený v potoce

date_range 19.Říj, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Dopravní nehoda v obci Lutonina, Foto: HZS

Na začátku obce Lutonina sjel v pátek kolem 21:30 hodin osobní automobil Škoda Citigo do potoku Lutoninka. Na místo nehody byli vysláni profesionální hasiči ze Zlína a dobrovolní hasiči z Vizovic.

 

„Hasiči při průzkumu zjistili, že osobní automobil je na střeše a že z něj vytekly provozní kapaliny. Promrzlý a zraněný řidič byl mimo vozidlo. Na místo se dostavily všechny základní složky integrovaného záchranného systému. Hasiči osvětlovali místo nehody, vytyčili místo nehody kužely a usměrňovali dopravu,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Dopravní nehoda v obci Lutonina, Foto: HZS

 

V potoce Lutoninka byla vlivem deště zvýšená hladina vody. Vozidlo se podařilo z vody dostat pomocí přivolaného vyprošťovacího automobilu.

 

Požár automobilu v Horní Lhotě

 

U obce Horní Lhota u Luhačovic zasahovali v pátek od 13:55 hodin profesionální hasiči z Luhačovic a dobrovolní hasiči z Horní Lhoty a Luhačovic u požáru osobního automobilu.

Požár automobilu v Horní Lhotě. Foto: HZS

Osobní automobil začal hořet za jízdy. Škoda na vozidle způsobená požárem byla vyčíslena v předběžné výši 50 000 korun.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA