Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Baťův mrakodrap rozzářilo velké číslo 100

date_range 29.Říj, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Velké číslo 100 se v neděli 28. října v podvečer rozzářilo na celé jižní straně budovy Baťova mrakodrapu (směrem od třídy T. Bati), která je sídlem Zlínského kraje. Kraj se tímto originálním způsobem připojil k oslavám 100. výročí založení samostatného Československa.

Baťův mrakodrap rozzářilo velké číslo 100                        foto: Jiří Balát

„V budově jsme až do pondělního rána nechali v předem určených místnostech rozsvícená světla tak, aby při pohledu zvenčí okna těchto místností v kontrastu s ostatními neosvětlenými vytvářela právě číslo 100," vysvětlil František Mikulička, správce budovy.

Kromě toho byla během předchozích dvou večerů a nocí (tedy z pátku na sobotu a ze soboty na neděli) budova Baťova mrakodrapu celá nasvícena silnými reflektory. Toto tzv. slavnostní nasvícení se používá pouze při výjimečných příležitostech.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA