Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Bezdomovec zapálil opuštěný dům v Újezdě

date_range 25.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
ÚJEZD U VALAŠSKÝCH KLOBOUK – Dne 25.1.2009 v 08:00 hod. byli hasiči informováni o požáru domu v Újezdě nedaleko Valašských Klobouk.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk s jedním zásahovým vozem a jednotka sboru dobrovolných hasičů z Valašských Klobouk. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k požáru v rodinném domě na samotě mezi Újezdem a Loučkou.

 

Foto

foto HZS Zlínského kraje

 
Už při příjezdu hasičů byl vidět valící se kouř z domu. Hasiči pronikli do zakouřených místností, kde objevili požár v kuchyni. Požár byl postupně lokalizován a uhašen. Zásahem se podařilo zabránit rozšíření požáru do dalších místností a na celý dům. Při požáru a zásahu nebyl nikdo zraněn. Celková likvidace požáru trvala hasičům asi hodinu.
 

Foto

foto HZS Zlínského kraje

 
Po příjezdu vyšetřovatele hasičů ze Zlína bylo místo požáru ohledáno. Rodinný dům není delší dobu obýván a byl uzavřen. Neznámý pachatel se dostal dovnitř oknem a v kuchyni přespával. Jako příčina vzniku požáru byla určena nedbalost neznámé osoby při manipulaci s otevřeným ohněm nebo při kouření.

Požár zasáhl pohovku a rozšířil se do okolí v místnosti. Poškozeno bylo vybavení kuchyně a další místnosti byly zasaženy kouřem. Požárem způsobená škoda byla vyčíslena na 100.000 Kč. Případ je nadále v šetření hasičů a policie.

 
 
Ivo Mitáček
HZS Zlínského kraje
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA