Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

BMX Charity Jam letos pro čtyři děti

date_range 30.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Dne 11.7.2015 se koná v areálu bývalého koupaliště v Brumově-Bylnici již VI. ročník BMX/MTB Charity Jamu, který pořádá sportovní klub Demons Bike.

Závod bude rozdělen na tři kategorie BMX Masters, BMX Hobby a MTB.

Spolu s námi jste na Charity Jamu každoročně podporovali konkrétní dítě, které bylo mentálně nebo tělesně postižené a náklady na jeho léčbu byly více než vysoké. Letos tomu bude jinak. Šestý ročník bude výjimečný. Finanční výtěžek z BMX/MTB Charity Jamu VI. poputuje k sestrám Šabovým z Pozlovic. Karolínce (3 roky) a Míši (1,5 let) byla diagnostikována Mukopolysacharidóza III. (MPS). Jedná se o velmi vzácné, geneticky podmíněné onemocnění způsobené absencí životně důležitého enzymu v buňkách. Organismus obou holčiček není schopný odbourávat mukopolysacharidy, které jsou přítomny v těle každého z nás.   MPS je finančně náročná nemoc a rodina Šabová je v těžké sociální situaci. Starají se ještě o třetí dítě, sedmiletého Ondru, proto bychom chtěli pomoci právě jim. A nejen jim….

Na akci se bude rozhodně na co dívat                         Foto: redakce

Vzhledem k tomu, že těm, kterým by bylo potřeba v našem okolí pomoci je mnoho, rozhodli jsme se, že letošním ročníkem podpoříme také Míšu (25 let) a Davču (22 let). Michaela Matulová pochází z Brumova-Bylnice. Má kombinovanou vadu – těžké mentální a tělesné postižení. Přispějeme jí na podložku ke koupání. David Fibichr z Horního Němčí už více než 20 let bojuje s nemocí „motýlích křídel". Tato nemoc se projevuje velmi zranitelnou kůží a tvorbou bolestivých puchýřů po celém těle. Zmíněné onemocnění postihuje také trávicí trakt, dýchací ústroj, sliznici a vylučovací ústrojí. Jedná se o doposud nevyléčitelnou chorobu. Přispějeme mu na stavbu plošiny.

Účast na závodu potvrdily špičky BMX a MTB scény včetně Michaela Berana, který se na svém kole v místním parku proháněl už v předchozím ročníku. Všichni jezdci i organizátoři se vzdali veškerých finanční odměn ve prospěch Míši a Káji, Michaely a Davida. Minulý ročník závodu se konal na podporu Emmičky Koptákové, která trpí tetrazomií 15. chromozomu. Díky Vám všem, sponzorům, partnerům, mediálním partnerům a zejména občanům Brumova-Bylnice a širokého okolí, se nám podařilo během akce předat mamince Emmičky šek na neuvěřitelných 54 050 Kč.

Minulý rok se podařilo vybrat přes padesát tisíc korun                        Foto: redakce

Charity Jam nikdy nebyl o obrovských finančních částkách od velkých firem či korporací, ale o solidaritě Vás, kteří jste přišli na akci, obyčejných lidí, živnostníků a menších firem. Za což Vám jako pořadatelé děkuuuuuujeme.

Pokud se budete chtít jakkoliv na pomoci podílet či finančně pomoci, lze tak učinit odesláním příspěvku na bankovní konto Charity Jamu č.ú.: 212348578/ 0600, do zprávy pro příjemce pište „příspěvek na holky", nebo můžete přispět přímo na místě v den závodu. Částky budou předány v průběhu odpoledne.

BMX/MTB Charity Jam je tradičně pod záštitou pana místostarosty B-B Václava Bližňáka, který dohlíží na veškeré finanční transakce.

Po celou dobu závodu bude přítomna firma Monster Energy, která bude rozdávat Monster nápoje zdarma.

 FOTOGALERIE z minulého ročníku  

Plakát akce ZDE

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA