Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Čechomor ve čtvrtek zahraje v Klobučanu

date_range 24.Kvě, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Pozor je to tady. Skupina Čechomor po nedávné reprezentaci ČR v Číně přijede vystoupit také na Valašsko. Playlist koncertu by měl přitom obsahovat zcela nový program. Za pořádající agenturu o tom informoval Ivo Haraga.

„V Číně je čekaly hned tři koncerty. Jeden na světové výstavě Expo v Shanghaji, jeden v hudebním klubu v Pekingu a poslední pod Velkou čínskou zdí. No a ve čtvrtek dorazí na Valašsko," řekl Haraga.

 
Původní termín koncertu ve Valašských Kloboukách ze začátku jara musel být ze zdravotních důvodů přeložen. Fanoušci skupiny ale o nic nepřijdou. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 27.května 2010 od 20 hodin v sále KD Klobučan.

Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu probíhá ještě do středy na infocentrech ve Valašských Kloboukách, Brumově-Bylnici a Slavičíně. Lístky lze navíc zakoupit ve Visage Studiu a v Kadeřnictví Šťítná. Nebo přímo na místě v den koncertu.

Pořadatelé se těší na vaši návštěvu.
www.oldharyagency.cz/  

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA