Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Charitativní turnaj „O valašský maják“ proběhne poprvé v Horní Lidči

date_range 12.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

„O valašský maják“ je název charitativního turnaje v malé kopané. Ten již několik let pomáhá rodinám a příbuzným členů integrovaného záchranného systému, kteří přišli ve službě o život. Sportovní akce se každoročně účastní družstva složená ze členů IZS i starostové měst a obcí.

 

Letošní, již šestý ročník dobročinného turnaje, se poprvé uskuteční v Horní Lidči, na hřišti, v areálu Sportovně relaxačního centra v sobotu 16.září 2023 od 9,00 hodin.

 

Pro veřejnost je připraven po celý den bohatý doprovodný program. Samozřejmostí bude výstava techniky jednotlivých složek IZS (hasiči, záchranáři, armáda, policie…), možnost projížďky na záchranářských čtyřkolkách a ukázka policejních koní. V případě příznivého počasí přistane na hřišti policejní vrtulník. Pro děti jsou připraveny skákací nafukovací hrady a laserová střelnice.

 

Občerstvení je zajištěno, o hudební doprovod v průběhu sobotního dne se postará DJ DALIS. Vstupné pro veřejnost je dobrovolné a právě výtěžek z něho podpoří pozůstalé rodiny zesnulých příslušníků IZS.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA