Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Chtěl zvednout mobilní telefon. Naboural tři zaparkovaná vozidla

date_range 21.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

O tom, že při řízení auta patří ruce na volant, se v úterý přesvědčil mladý řidič. Chvíle nesoustředění byla příčinou dopravní nehody. Řidič utrpěl lehké zranění, škoda přesáhla sto tisíc korun.

 

V úterý v pět hodin podvečer sjížděl sídlištěm Sychrov ve Vsetíně sedmadvacetiletý řidič. V řízení ho ale vyrušil zvonící mobil. „Chvíle odpoutání pozornosti zvednutím mobilního telefonu vedla k nárazu jeho vozidla Seat do zaparkované Škody Felicia. Následoval dominový efekt. Felicie narazila do vozidla Volvo před ní. Volvo také poskočilo a narazilo do Volkswagenuv,“ popsal mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

 

Foto: PČR

 

Při nehodě byl lehce zraněn řidič Seatu. Nikdo jiný zraněn nebyl. „Škoda na vozidle Seat je čtyřicet tisíc korun, na Škodě patnáct tisíc korun, Volvo je poškozeno za čtyřicet tisíc korun a Volkswagen za třicet tisíc korun. Policisté v jednání mladého řidiče zjistili přestupek podle zákona o silničním provozu. Řidiči ze Vsetína udělili pokutu v příkazním řízení na místě,“ dodal Malcharczik.

 

Při řízení motorových vozidel je opravdu nutné veškerou svou pozornost věnovat právě této činnosti.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA