Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklostezku BEVLAVA doplní nový atraktivní prvek

date_range 16.Čvn, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Cyklostezka Bevlava Valašské Klobouky - Brumov-Bylnice. Foto: Josef Bělaška

Valašskokloboucký úsek cyklostezky Bevlava nabídne projíždějícím cyklistům zajímavé zpestření. Nový prvek, který bude instalován na jednom z palouků za zahrádkářským areálem, uvítají nejen děti, ale určitě si jej rádi vyzkoušejí i dospělí. Jeho prozatím utajené pojetí se cyklistům představí při slavnostním odhalení ve čtvrtek 24. června. Na akci Do klobouku! jsou zváni velcí i malí návštěvníci od 16.30 hodin.

 

„Sportovně laděné odpoledne nabídne v úseku cyklostezky Bevlava mezi zdejším zahrádkářským areálem a mostem několik stanovišť s hrami pro děti. V 17 hodin odtajníme překvapení, které bude novinkou pro letošní cyklistickou sezónu. Pak už návštěvníci budou moci zasednout k ohništím, opéct si špekáček, občerstvit se a pobavit se,“ pozvala Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

 

Doplnění mobiliáře je součástí projektu Na kole za Gessnerem, který prostřednictvím nových expozic přibližuje dílo klobouckého rodáka, architekta Huberta Gessnera. Jedna z výstav se připravuje k otevření v městském muzeu a zaměřená bude na přehled architektovy tvorby v českých, moravských a slezských městech, ale také v Rakousku. Druhá stálá expozice se instaluje ve stodole u domu Josefa Bratmanna, která prošla proměnou a nyní je v pronájmu města. Umístěny zde budou panely zaměřené na Gessnerovy kloboucké realizace.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA