Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dětský karneval zahájí průvod masek

date_range 25.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V neděli 28. února jsou do KD Klobučan zvány děti v nejrůznějších převlecích a maskách na dětský karneval se skupinou Kamarádi. Zábavné odpoledne vypukne ve 14 hodin velkým průvodem všech masek, po kterém budou následovat soutěže, hry, tančení a spousta legrace s malováním na obličej. V dětské penízkové tombole si budou moci účastníci nejen smlsnout na čokoládové dobrotě, ale také vyzkoušet štěstí a třeba i odnést některou z pěkných cen.  
 

Karneval s Kamarády

 
„Letos opět navazujeme na tradici dětských karnevalů se skupinou Kamarádi z ČT Brno a zveme všechny předškoláčky i školáky z Valašských Klobouk a okolí na veselé maškarní odpoledne. Doufáme, že už si děti za pomoci svých rodičů, učitelů nebo vychovatelů připravují převleky a přijdou se v nich v neděli předvést," pozvala na akci za celý organizační tým Ludmila Šulcová, předsedkyně místní skupiny Českého červeného kříže. Prozradila, že na děti budou během programu Kamarádů čekat například soutěže ve zpěvu, tanci a různých zručnostech.

Karnevalu nebude chybět bohatá tombola, která se bude prodávat ve formě dětem blízkých čokoládových penízků. A kdo si nebude odnášet některou z hodnotných cen, může se alespoň těšit na vybarvování v omalovánkách, které na začátku dostanou všichni malí účastníci. „Letos karneval přinese jedno velké překvapení, kterým bude malování barvičkami na obličej. Myslíme ale také na dospělé a v předsálí pro ně připravíme možnost změření krevního tlaku," řekla k doprovodnému programu Ludmila Šulcová. Maškarní odpoledne potrvá až do 18 hodin.

 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA