Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do Brumova-Bylnice míří Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ

date_range 16.Srp, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up VUS Ondráš, kRok za kRokem

Město Brumov-Bylnice vás zve na tanečně hudební představení v podání VUS Ondráš, které se uskuteční 19. srpna 2022 v 19 hod. v Kulturním domě Brumov-Bylnice.

 

Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ je profesionální umělecké těleso zřizované Ministerstvem obrany ČR se sídlem v Brně. Tvoří jej Orchestr lidových nástrojů, taneční skupina a dívčí sbor. Prostřednictvím hudby, zpěvu a tance představuje divákům umělecky stylizovaný folklor nejen domácích regionů Čech, Moravy a Slezska, ale také příbuzných regionů středoevropských a východoevropských.

 

kRok za kRokem v Brumově-Bylnici

 

V Brumově-Bylnici si Vojenský umělecký soubor Ondráš na pátek 19. srpna připravil pořad kRok za kRokem, věnovaný 65. výročí souboru, je příběhem lásky a smíření. Od narození po smrt, od prvních váhavých krůčků po chvíle, kdy nohy slábnou.

 

Autorkami námětu jsou sestry Alžběta a Anna Burianovy, Alžběta je zároveň režisérkou představení. Na projektu se podílela řada vynikajících choreografů, kteří stavěli na autorské hudbě Jiřího Slavíka, držitele ceny Anděl za world music roku 2017.

 

Autoři díla se inspirují v tradičním folkloru, ale hovoří vlastním jazykem, který propojuje různé žánry. Představení se skládá z deseti obrazů procházejících etapami lidského bytí.

 

kRok za kRokem VUS Ondráš

 

Vstupné:  200 Kč. Vstupenky zakoupíte v Městském informačním centru Brumov-Bylnice nebo na místě.

Datum konání: 19. 8. 2022 začátek od 19:00

Místo konání: Kulturní dům B-B, Družba, 76331 Brumov-Bylnice

 

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA