Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dvacetiletý mladík usnul ve Štítné nad Vláří na kolejích. Srážku s vlakem přežil

date_range 23.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

O velikém štěstí může mluvit dvacetiletý mladík, kterého v noci na neděli po cestě z taneční zábavy zmohla únava natolik, že usnul na kolejích ve Štítné nad Vláří, kde ho před osmou hodinou ráno srazil osobní vlak jedoucí ve směru ze Štítné nad Vláří do Brumova-Bylnice. Ve vlaku v době srážky nebyl žádný cestující.

 

Mladík nebyl střízlivý. „V krvi mu v době srážky kolovala více než 1 promile alkoholu. Dechová zkouška u strojvedoucího byla negativní,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Muže převezli záchranáři s těžkým zraněním do nemocnice. „Posádka na místě ošetřila mladíka, ročník 2001, který utrpěl vážná zranění, jednalo se o poranění v oblasti hlavy a dolních končetin. Posádka jej převezla na urgentní příjem Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, kde jej předala do rukou tamních lékařů,“ upřesnil pro server regionvalassko.cz tiskový mluvčí krajských záchranářů Jakub Omelka.

 

Veškeré okolnosti srážky prověřují zlínští kriminalisté.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA