Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Extremendurocross letos už po šesté

date_range 27.Bře, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Šestý ročník závodu terénních motocyklů proběhne ve Valašských Kloboukách v sobotu 16. dubna. I letos se akce koná na louce u hlavní silnice směrem do Poteče (Rybník). Závodu se zúčastní jezdci zvučných jmen z Česka a Slovenska, kteří jsou účastníky národních mistrovství v enduru.

„Jde o závod terénních motocyklů na trati z uměle vytvořených překážek, který je divácky i jezdecky velmi zajímavý. „Naše akce se dá srovnat velikostí a účastí s podniky konaných na úrovni národních mistrovství, které se konají v halách. Trať zaujala jak diváky, tak samotné jezdce, protože se mohla mnohem variabilněji naplánovat," řekl hlavní organizátor Michal Dorňák.

 Klobucký EXTREMENDUROCROSS se letos pojede už po šesté          foto: www.extremendurocross.cz

Závodit se bude ve dvou třídách: endurocross a trial. Letos se opět pojede systémem kvalifikačních rozjížděk čtyř až pěti jezdců, kteří budou mezi sebou bojovat o postupová místa do dalších kol. Start první rozjížďky proběhne v 10 hodin. Další průběh akce je plánován takto:

13:00 hod. osmifinále,
14:00 hod. čtvrtfinále,
15:00 hod. semifinále,
16:00 hod. finále.

V rámci doprovodného programu bude přehlídka starých soutěžních motorek. Budou přítomni i jezdci, kteří tyto stroje sedlali a rádi s vámi pokecají.

Na Extremendurocrossu budou vylosováni dva výherci, kteří získají svezení v rallyeovém speciálu FABIA S2000 z teamu Orsak Rallye Sport na testovacím dnu. Všechny vstupenky budou slosovatelné.

Organizátoři závodu slibují dramatickou podívanou, kvalitní občerstvení a symbolické vstupné 30 Kč. Akce se bude konat za každého počasí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA