Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ford v mlze nezabrzdil. Srazila se tři auta

date_range 21.Říj, 2014 featured_play_list Aktuality

 

K nehodě čtyř osobních vozidel vyjížděli v úterý 21.10. ráno policisté ze skupiny dopravních nehod. Tak trochu kuriózní bylo postavení vozidel po střetu, kdy jedno auto skončilo na kapotě druhého. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Dopravní nehoda se stala v osm hodin ráno na silnici mezi obcemi Ústí a Vsetín. V tu dobu byla velmi hustá mlha a tím byla snížená viditelnost.

Hromadná nehoda mezi Ústím a Vsetínem   foto Policie ČR  … další foto (3)

„K nehodě došlo tak, že dvaapadesátiletá řidička ve vozidle Peugeot chtěla odbočit vlevo do areálu firmy, přičemž zastavila z důvodu dávání přednosti protijedoucích vozidel. Za touto řidičkou zastavil osmačtyřicetiletý řidič z Huslenek ve vozidle Ford Focus a za ním sedmdesátiletý řidič z obce Újezd ve vozidle zn. Kia, do kterého zezadu narazila třiačtyřicetiletá řidička z Valašských Příkaz s vozidlem Ford Focus, jež nedodržela bezpečnou vzdálenost na vozidlem Kia," popsala sled událostí mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková. Po nárazu byla Kia odhozena na stojící Ford Focus řidiče z Huslenek a ten byl dále odhozen na vozidlo zn. Peugeot.

Nehoda se obešla bez zranění. „Nehodu zavinila řidička posledního vozu Fordu Focus, které policisté na místě uložili blokovou pokutu," dodala Javorková.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA