Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jednota ČsOL Valašské Klobouky vysadila památný strom, 20. 10. 2021

date_range 21.Říj, 2021 featured_play_list

Jednota ČsOL Valašské Klobouky vysadila ve středu 20. 10. 2021 památný strom – Legionářskou lípu, ku příležitosti 100 let Československé obce legionářské. Lípa získala krásné místo na pozemku místní základní školy, aby tímto aktem organizátoři akce působili i na mladou generaci. Zástupci školy, města, členů jednoty a především školní děti vzpomněli na historii ČsOL a její působení ve městě.

 

Před vysazením lípy získal br. místopředseda Ladislav Slámečka St pamětní medaili za dlouholetý přínos a iniciativu k vytvoření celé řady pietních míst. Čestným hostem se stal plk. Josef Macek, který rovněž obdržel pamětní medaili, za jeho vlastenectví v roce 1968. Celá akce se vydařila a doufejme, že památný strom bude po celé generace svědkem a symbolem naší činnosti.

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA